اخبار

خبرگزاری آنا رسما از راه اندازی اپلیکیشن بخر خبر داد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رشت، اپلیکیشن بخر (بازار الکترونیک گیلان) توسط هسته فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی گیلان راه‌اندازی شد.

در اپلیکیشن «بخر» فروشگاه‌های مختلف در استان گیلان می‌توانند محصولات خود را با نام فروشگاه و مدیریت خود در اپلیکیشن قرار دهند.

شهروندان نیز می‌توانند از طریق اپلیکیشن «بخر» از فروشگاه‌های معتبر شهر خود خرید کرده و در ورودی منزل کالاهای خود را تحویل بگیرند. تمام اجناس خریداری شده اپلیکیشن بخر توسط پیک انجام می‌شود.

اپلیکیشن بخر در بحران کرونا و شرایط کنونی استان گیلان کمک خوبی به #درخانهماندن شهروندان می‌کند و به‌همین علت تیم پروژه اپلیکیشن بخر تصمیم گرفت تا پایان بحران کرونا هیچ سودی از مشتریان دریافت نکنند و خدمات را به‌صورت رایگان ارائه کنند.

اکنون فروشگاه‌های ضروری مانند نانوایی، سوپرمارکت، مرغ‌فروشی، پروتئینی، ماهی‌فروشی، لبنیاتی و میوه‌فروشی فعال هستند.

سایر فروشگاه‌ها نیز می‌توانند به‌صورت رایگان با دادن درخواست عضو اپلیکیشن شوند.

اپلیکیشن «بخر» برای کمک به مهار بحران کرونا در رودسر افتتاح شد و این اپلیکیشن مورد حمایت مرکز ُرشد دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و پارک علم و فناوری گیلان است.

به گزارش آنا، اپلیکیشن «بخر» به‌صورت پایلوت از ۴ فروردین ۹۹ در رودسر راه‌اندازی و با استقبال شهروندان نیز مواجه شده و علاقه‌مندان می‌توانند با این آدرس اپلیکیشن بخر را دانلود کنند.
www.azmabekhar.ir

منبع خبر: برای کمک به مهار بحران کرونا؛ «اپلیکیشن بخر» راه‌اندازی شد/ در خانه بمانیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *